ניהול עמוד בפייסבוק

הרשת החברתית כבר מזמן תפסה מקום משמעותי בשיווק עסקים באינטרנט ואחוז ההצלחה בקמפיינים הממומנים בפייסבוק עלתה בצורה משמעותית. היום באמצעות הקידום בפייסבוק תוכלו להגדיל את היקף הלקוחות לעסק שלכם בקלות וביעילות.

ניהול עמוד פייסבוק

ניהול קמפיינים ממומנים

קריאטיב וניסוח מודעות

עיצוב באנרים

השאירו פרטים והתחילו לפרסם את העסק בפייסבוק עוד היום...

אנו מנהלים עמודי פייסבוק ע”י למידת העסק, השוק והמתחרים הקיימים. אנו בוחנים את שיטת הפרסום של החברות המתחרות, בודקים יעילות קמפיינים ומשפרים לאורך הזמן את תוצאות הקמפיינים הקיימים.

היתרונות של שיווק פייסבוק

פייסבוק הינה פלטפורמת שיווק זולה, אשר עיקר הפרסום בה מתבסס על חשיפת העסק ללקוחות פוטנציאלים – בשונה מגוגל, אשר היכולת הבולטת בה היא משיכת הלקוחות באמצעות ביטויים רלוונטיים במנוע החיפוש.

היכולות של פייסבוק השתדרגו בצורה משמעותית לאורך השנים והיום ניתן להשיג תוצאות טובות מבעבר בזכות השיפור העצום בהגדרת הקהלים.

שיטת התצוגה בפייסבוק מזמינה יותר ע”י באנרים מעוצבים שנחשפים ללקוחות שלכם בפיד הפוסטים המוכר והופופלארי.

למי זה מתאים?

הפרסום בפייסבוק אינו מתאים לכל עסק, אך הוא מתאים לרוב העסקים. הקהל של פייסבוק מונה מיליוני משתמשים ולקוחות פוטנציאלים בטווח גילאים רחב במיוחד. שיטת ההצגה באמצעות תמונות וסרטוני וידאו נותן עדיפות לעסקים שעבודתם נמדדת בויזואליות “סקסית” – מעצבות שיער, מאפרות, פרוייקטים בנדל”ן, מעצבים, רכבים וכדומה. 

בנוסף, הפייסבוק מתאימה לעסקים המציעים מוצר מדליק שעלול לעניין אותי גם אם לא תכננתי לרכוש אותו ולאו דווקא חיפשתי אותו בגוגל בתקופה הנוכחית. זה יכול להיות מוצר חדש לתינוק, גאדג’ט מקורי וכו’.

חייב להבין ולנתח מיהו קהל היעד שלכם, איך פונים אליהם ואיך גורמים להם ליצור אינטרקציה עם בית העסק שלכם.

הלקוחות בפייסבוק, בשונה מגוגל, הם לקוחות “קרים” שאינם מכוונים לרכישה או המרה והסוד במקרה הזה הוא לנסות ולפצח את שיטת השיווק לקהל זה בצורה הטובה ביותר.

לא בטוחים אם העסק שלכם מתאים לשיווק בפייסבוק? צרו איתנו קשר ונשמח לייעץ לכם, ללא עלות וללא התחייבות.