בונה אתרים

מחפשים בונה אתרים? מהיום, תוכלו להנות משירות בניית אתרים, איכותי ומקצועי במחיר משתלם במיוחד!
החל מ-2,500 ₪ בלבד לאתר אינטרנט איכותי, רספונסיבי ומהיר בעיצוב מותאם אישית, עם אפשרויות מתקדמות.

אתרי חנות אונליין

אתרי תוכן ומידע

עמודי נחיתה ומיניסייט

מעוניינים באתר חדש לעסק? קבלו הצעת מחיר היום

מעוניינים באתר חדש לעסק? קבלו הצעת מחיר היום

בונה אתרים מומלץ

תפקידו של בונה אתרים – כיום, במידה ותרשמו בגוגל “בונה אתרים מומלץ” או “בונה אתרים” יופיעו בפניכם אלפי תוצאות של חברות ופרילנסים אשר יציעו לכם הרים וגבהות. מי מבין אלה הוא המומלץ עבורכם?

ממשק הניהול שתקבלו

חשוב מאוד כבר בשלב הראשוני להבין עם איזו פלטפורמה תעבדו בסוף התהליך. הרי לאחר העבודה שלו אתם תרצו לעדכן את התוכן באתר שלכם, להוסיף שירותים, אולי מוצרים במקרה של חנות ולכן חשוב מאוד להבין אם אתם מקבלים פלטפורמה של קוד פתוח (דוג’ וורדפרס, ג’ומלה, מג’נטו ועוד) או מערכת קוד סגור שנבנתה ע”י המפתח עצמו.

השליטה בידיים שלכם

במקרים שהאתר שלכם נבנה בקוד סגור, עיקר השליטה היא בידיים של בונה האתר שלכם ולמה? הרבה חברות לבניית אתרים נמנעות מלתחזק אתר אינטרנט אשר נבנה בפלטפורמה שלא הם הקימו, מה שמביא אתכם לחתונה עם בונה האתר שלכם וזה לא מומלץ נכון?

במקרה של בניית האתר בפלטפורמת קוד פתוח, תוכלו להעביר את האתר שלכם לכל מתכנת או בונה אתרים שעובד בפלטפורמה הזאת.

הידע של בונה האתר שלכם

נכון לשנת 2018, מרבית האתרים נבנים באמצעות תבניות וממשקים שלא מצריכים ידע בקוד. אם זאת, חשוב מאוד להבין האם בונה האתר שלכם יודע קוד ואילו שפות תכנות הוא מכיר ולמה זה כזה חשוב? בואו נניח שהאתר שלכם נפל, נוצרה שגיאה באתר שלכם ע”י תוסף מסויים – האם בונה האתר שלכם באמת ידע לפתור את הבעיה?

ומה בנוגע לקידום האורגני? עסקים אשר רוצים שהאתר שלהם יתקדם משמעותית בגוגל, ירצו שבונה האתרים שלהם ישים את הדגש (אפילו המינימלי ביותר) על המבנה ההיררכי של האתר, מבנה הכותרות ובכללי את תקינות מבנה האתר בעיניי גוגל. תזכרו שאתה טוב ללא שיווק נכון, לא יקדם את הצרכים של העסק (אלא אם נועד למטרת קטלוג וכו’).

מניסיון שלנו, אנשים רבים מגדירים בונה אתרים מומלץ כאחד שיודע לתת שירותי תמיכה גם בעת לחץ.

הממליצים

הרבה פעמים אנחנו רואים אדם שרושם בפייסבוק פוסט “מחפש בונה אתרים מומלץ” אשר זוכה לכמות תיוגים בלתי מבוטלת של עשרות או מאות ממליצים. כמובן שאת ההמלצות הללו יש לקחת בעירבון מוגבל, יתכן והממליצים הם חברים, שת”פים או אפילו בונה האתרים בעצמו. מומלץ לבקש מהאדם איתו אתם מתקשרים רשימת אתרים אשר נבנו על ידו, לצפות בתיק העבודות באתר שלו ולהתקשר באופן יזום לבעלי האתרים  ולבקש מהם חוות דעת על השירות שקיבלו מאותו בנאדם.

בין הממליצים ותיק העבודות שתבחנו, חשוב שתשימו לב שאכן מדובר בחברות או עסקים בסדר גודל של העסק שלכם (עסק קטן / בינוני / חברה גדולה) ושרמת האתרים מתאימה לצרכים שלכם. לדוגמה, במידה ותיק העבודות מכיל אתרי תדמית בלבד ואתם מחפשים חנות, עדיף שתדרשו חנויות אינטרנטיות שנבנו על ידו כדי להבין את התאימות.

בדיקות נוספות שכדאי לבדוק

  1. נגישות – האם האתרי דוגמה שקיבלתם מכילים תוסף נגישות לבעלי מוגבלויות?
  2. מהירות האתרים – מומלץ לבדוק את זמני טעינת האתרים שקיבלתם מהאדם איתו אתם עומדים לבצע התקשרות.
  3. הדרכה – ברוב המקרים, תרצו להוסיף עמודים, מאמרים ועדכונים קטנים שתעדיפו לבצע בעצמכם ולכן חשוב להבין שאכן תקבלו הדרכה איך לעשות את זה בצורה הטובה ביותר.
  4. רספונסיביות – התאמה למובייל – חשוב מאוד לבחון את האתרים מהמכשיר הנייד ולבדוק את ההתייחסות שקיבלו ברזולוציות הללו. האם קיים לחצן התקשרות נגיש ונוח לשיחה עם בית העסק? אפשרות לשליחת הודעה בווטסאפ? כפתור לניווט בוויז וכו’…

לסיכום

את האתר הבא שלכם מומלץ לסגור עם בונה אתרים שיודע להתמודד עם קודים מורכבים ובעיות מורכבות, יש לו ידע בקידום אורגני והוא אכן מתייחס אליו בתהליך בניית האתר, היחס שלו אישי ואכפתי ויש לו שאיפה שהאתר שלכם יענה 100% על הצרכים של העסק שלכם.

על המובייל חשוב לשים דגש משמעותי כי עיקר הכניסות הן ממובייל ברוב אתרי האינטרנט וההנגשה של האתר כלולה במחיר האתר.

במידע ואתם רוצים ייעוץ לבניית אתר אינטרנט אתם מוזמנים לפנות אלינו ונשמח לאפיין עבורכם אתר אינטרנט איכותי שיענה על הצרכים של העסק שלכם ויתן את הכבוד הראוי לעסק שלכם באינטרנט.

שיהיה בהצלחה