בניית אתר אינטרנט

בואו נדבר על זה. יש אלפי נותני שירות ופרילנסים בתחום בניית האתרים אשר יציעו לכם אתר בטווח רחב של מחירים שככל הנראה תתחילו להתבלבל.
לפני שאתם מתחתנים עם נותן שירות כזה או אחר בואו לשמוע מה יש לנו להציע לכם :

אתרי מסחר אלקטרוניים

בלוגים ופורמים

עמודי נחיתה

בניית אתרים בוורדפרס

אנחנו בונים אתרי אינטרנט על מערכת ניהול התוכן המובילה בעולם – וורדפרס. המערכת הזאת מאוד גמישה ולכן לאחר בניית האתר השליטה היא בידיים שלכם. אנו נלמד אתכם להוסיף עמודים, לשנות תכנים, לעדכן לשפר ולשלוט באופן מלא באתר האינטרנט שלכם. אתם לא מוגבלים בשום צורה ולא מחוייבים אלינו.

אנחנו מומחים בתחום קידום אורגני אתרים ולכן אתם יכולים להיות בטוחים שהאתר שלכם יבנה באופן מלא לדרישות גוגל מבחינת נראות האתר במנועי החיפוש. אה כן, אנחנו גם שמים דגש גדול מאוד על חווית המשתמש ובנייה נכונה של אתר מכוון המרות (אנחנו מנסים להבליט את האיזורים המרכזיים ולהנגיש את היכולת לבצע אינטרציה באתר בקלות יתרה על ידי הגולש).

אולי הדבר הכי חשוב – אנחנו נותנים חשיבות עליונה וזהה בין נראות האתר במחשב ובין נראות האתר במובייל. אנחנו בשנת 2018, רוב הכניסות לאתר שלכם (סביר להניח) יהיו מהמובייל. ההתאמה של האתר שלכם למובייל תהיה מושלמת.

מעוניינים באתר חדש לעסק?
בואו נדבר...

חברה לבניית אתרים

חברה לבניית אתרים זו חברה אשר עיקר פעילותה הוא בניית אתרים ללקוחות. בין אם מדובר באתרי תדמית, אתרי מסחר או בלוגים, החברה מספקת שירותים נרחבים בתחום בניית האתרים. חשוב מאוד לבחור חברה אשר שמה דגש על התאמת האתר למובייל, העיצוב של האתר גם במובייל וגם במחשב, תוך תשומת לב גבוהה מאוד לחווית המשתמש באתר.

ניתן להבין אם מדובר בחברה רצינית לבניית אתרים כבר בשיחת הפתיחה של איש המכירות אשר חוקר לעומק את בית העסק ומנסה להבין את הצרכים של אותו עסק באתר אינטרנט. ככל שהאתר יענה יותר לעומק על צרכי העסק כך הוא יענה יותר לעומק על דרישות גוגל ומנועי החיפוש וכך הוא יאפשר לאתר גם להתקדם לאורך השנים ולספק לבית העסק לידים או רכישות דרך האתר בצורה אורגנית.

נניח ואנחנו בית עסק אשר מספק שירותים לעסקים – הרי שלרוב מדובר באתר תדמיתי, אשר מספק מידע מקיף אודות השירות, כל שירות יקבל עמוד משלו בו יסופק מידע אודות כל שירות בנפרד, תמונות רלוונטיות במידה ויש, אפשרות ליצירת קשר ומידע על התהליך אותו יעבור הלקוח עם בית העסק.

אם מדובר בעסק אשר מוכר מוצרים באופן פיזי אך לא מוכר באתר האינטרנט, יבנה לאותו בית עסק אתר קטלוגי אשר מטרתו להציג את המוצרים הנמכרים, בעל העסק יחליט אם להציג מחירים באתר או רק אפשרות “לקבלת הצעת מחיר”.

במקרים בהם בית העסק ירצה גם למכור את המוצרים באתר האינטרנט יוקם עבור אותו עסק אתר אינטרנט מכירתי אשר מטרתו העיקרית היא למכור את המוצרים אונליין ולספק מקור הכנסה נוסף ולעיתים עיקרי לאותו אתר אינטרנט.

דגשים בבנית אתר אינטרנט

אתרי אינטרנט חייבים להיות מהירים מבחינת זמני הטעינה שלהם ולספק חווית משתמש טובה. ישנם המון כלים, בניהים כלים של גוגל המספקים מידע אודות זמן בטעינה של כל עמוד. חשוב להבין כי כאשר אתר אינטרנט נטען לצורך העניין מעל 3 שניות לעמוד, סיכוי גבוה מאוד שיאבד לקוחות כתוצאה מחווית משתמש לקויה ולכן מומלץ לנקוט פעולות נוספות על מנת לשפר את מהירות האתר.

חווית משתמש זה לא רק ביטוי יפה שנועד להוסיף למכירה. חווית משתמש משמע, הקלות בה מתמצא הגולש באתר ומבין את מקומו. כבר בכניסה לאתר חשוב מאוד שהגולש יבין באיזה עסק מדובר, אילו שירותים הוא מספק ויאפשר לו להגיע ביתר קלות לכל שירות ושירות. חווית המשתמש ועיצוב האתר הינה השתקפות של איפיון האתר והצגתו בצורה ויזואלית יפה נעימה, שתובן באופן ברור לכל גולש באשר הוא, בין אם מדובר בגולש צעיר או גולש מבוגר יותר.

המידע שלכם הוא ערך רגיש מאוד עבורכם, לספק מידע כמו טלפון וכתובת מייל זהו לא עניין נוח עבור הגולש ברוב המקרים ולכן חשוב לאבטח את האתר על מנת למנוע את זליגת המידע ברשת. אתר אינטרנט שלא מוסיף תעודת אבטחה לאתר עלול לאבד לקוחות, שכן תוצג אזהרה בראש הדפדפן “אתר זה אינו מאובטח”.

עוד בנושא אבטחה, חשוב מאוד לבצע בדיקות חדשות לבקרים בנושא פריצות לאתר. אתרי אינטרנט נפרצים על בסיס יומיומי וחשוב לבצע פעולות אשר מונעות פריצות אלה, אשר עלולות להזיק לקידום האתר במנועי החיפוש ואף למחיקה מלאה מתוצאות גוגל, דבר אשר יוצר נזק בלתי הפיך לעסק אשר עיקר הכנסתו הוא מאתרי אינטרנט.

בעלי מוגבלויות עלולים לרצות להשתמש בשירותים שלכם או במוצרים שלכם – אסור לנו למנוע זאת! יש להנגיש את האתר לבעלי מוגבלויות ולספק להם פלטפורמה נוחה על אף המוגבלות שלהם. דוגמאות להנגשת האתר לדוגמה: סרגל נגישות, כתוביות בסרטונים אשר מוצגים באתר, כתב גדול וקריא, ניגודיות גבוהה ועוד.

לסיכום

כאשר בונים אתר אינטרנט מומלץ לבחור בחברה אשר נותנת מענה רב ככל הניתן לסעיפים המצויינים למעלה ולא לנסות ולחסוך את הכסף ע”י בבחירה בבעלי מקצוע פחות מנוסים. מנסיון, תוספת הכסף עבור בניית האתר היא כעין וכאפס לעומת הרווח אשר אותו חברה תשיג עם אתר אינטרנט מהיר, מאובטח ובעל חווית משתמש נוחה.

השאירו לנו פרטים וקבלו הצעת מחיר משתלמת עבור בניית אתר אינטרנט לעסק שלכם.

נשמח לעמוד לשירותכם.