קידום ממומן בגוגל

קידום ממומן בגוגל הוא שירות של גוגל המאפשר לכם לפרסם מודעות במנוע החיפוש ובאתרים שותפים של גוגל. בשונה מקידום אורגני, הקידום הממומן מאפשר לנו להחליט בדיוק כיצד המודעה תיראה, אילו מילות מפתח יפנו לאותה מודעה, באילו איזורים גיאוגרפיים המודעה תוצג ועוד המון אפשרויות שהופכות את השירות הזה של גוגל ללא פחות מגאוני.

יתרונות השירות ולמה דווקא אנחנו?

בניית קמפיינים איכותיים

כתיבת מודעות ממירות

מילות מפתח ללא הגבלה

משלמים רק על קליקים

השירות של גוגל אדס, מאפשר לכם להופיע באותו העמוד ביחד עם “הגדולים” – כל אותם חברות הענק אשר משקיעות מאות אלפי שקלים על קידום אורגני.
בשונה מקידום אורגני, התוצאות הן מיידיות. ביום שהקמפיין עולה לאויר, העסק שלכם יופיע בגוגל בעמוד הראשון (במידה והקמפיין נעשה בצורה נכונה).

מה שמייחד מאוד את הפרסום בגוגל, הוא שהתשלום הוא עבור קליק (לגוגל) + תשלום חודשי למנהל הקמפיין שלכם. כלומר, ישנה הוצאה בסיסית שידועה לכם מראש + הוצאה נוספת עבור גוגל. כפי שציינו למעלה, התשלום לגוגל הוא פר הקלקה – משמע מישהו חיפש מילת מפתח שרלוונטית לעסק שלכם. אותו לקוח מחפש מוצר/שירות והוא מתכוון לבצע פעולה עם בית העסק אשר יציע לו את הפתרון הטוב ביותר – אתם חייבים להופיע לו בתוצאות החיפוש

אם נשווה את השירות לפרסום ברשת החברתית תבינו שבפייסבוק למשל אתם “מופיעים” ללקוח על הwall ומציעים לו עסקה שעלולה לעניין אותו (ועלולה גם לא). אותו לקוח גלש להנאתו ופייסבוק ולא התכוון לבצע פעולה מסויימת. בגוגל אדס אותו לקוח רוצה לקבל מענה מיידי למוצר/שירות שהוא צריך עכשיו.

לקבלת הצעת מחיר לניהול קמפיין פרסום בגוגל Ads השאירו פרטים כאן ...

למי השירות הזה מתאים?

  1. כל עסק באשר הוא – כל עסק צריך לקדם את עצמו ולפרסם! טוב, כמעט כל עסק. ישנם עסקים שהפרסום יהיה אפקטיבי יותר בערוצי פרסום אחרים, אך עדיין. הפרסום בגוגל הינו הפרסום היעיל ביותר במקרים רבים.
  2. עסקים עונתיים – העסק שלך חזק רק בתקופות מסויימות במהלך השנה? יש לך את האפשרות להגביר את החשיפה לאותו המוצר והשרות במהלך תקופה זו באמצעות הקידום הממומן בגוגל.
  3. פרוייקט חד פעמי – אירוע התרמה, פרוייקט נדל”ן המוצע למכירה או מוצר הנמכר עד גמר המלאי, לא יצליחו לקדם את אותו השירות או המוצר בגוגל ברמה האורגנית (אלא אם כן הם יערכו לזה הרבה הרבה זמן מראש). הקידום הממומן הוא הפתרון המושלם במקרה זה.
  4. עסק קטן שרוצה לשלוט בכמות העבודה הנכנסת – כן, כמות עבודה בלתי פוסקת לעסק זה מצויין. אך במצבים מסויימים לבעל העסק אין את היכולת לקבל אלפי לקוחות, מאות או אפילו עשרות במקביל. הקידום הממומן מאפשר לאותו בעל עסק להפעיל את הקמפיינים הפרסומיים בזמני “יובש” ולהשהותם ברגעי לחץ בעסק.
  5. שהקידום האורגני מזייף – גם שהמקדם עושה לכם את העבודה הכי טובה בעולם, ישנם מצבים שהאתר שלכם לא מוצג במקומות הראשונים בגוגל. זה יכול לנבוע מליקויים מסויימים באתר, מהירות טעינה נמוכה, תחרות גבוהה, קישורים לא איכותיים ועוד (הבנתם את הרעיון). הקידום הממומן יתן לכם “גב” וישאיר את העסק שלכם במגרש של הגדולים.

אבל שוב נחזור ונציין – השירות הזה מעולה לכל עסק באשר הוא וההמלצה שלנו היא לקדם את העסק בגוגל אדס.