בניית אתרים לעורכי דין

בניית אתרים לעורכי דין בהתאמה אישית, עם דגש על מהירות,
התאמה למובייל וחווית משתמש גבוהה!

שאנו ניגשים לבנות אתר אינטרנט לעורך דין, עומדים בפנינו מספר אתגרים הכוללים בתוכם איסורים והגבלות על פרסום של עורך דין אשר  הוטלו ע”י לשכת עורכי הדין. הגבלות הללו אינן כתובות במפורש אך הם נובעות מאופי המקצוע שאינו מאפשר פרסום מצועצע, צעקני, מבייש וכדומה.

כתוצאה מכך הגדרנו יעד – אתרי תדמית לעורכי דין עם דגש על איכות, מקצועיות ויוקרה. האתר לעורך דין יונגש בצורה הטובה ביותר גם במובייל וגם במחשב, יונגש בצורה הטובה ביותר גם לאדם הבריא וגם לאנשים בעלי מוגבלויות וזאת במטרה לספק את האתר האיכותי ביותר שעונה על דרישת העורך דין בצורה מספקת.

בניית אתר אינטרנט - מידע על התהליך

1

שיחת אפיון

השלב הראשון בתהליך בניית אתר אינטרנט הוא להבין את הצרכים שלכם. את שיחת האפיון תעברו עם מעצבת האתר שתענה על הצורך העסקי שלכם בצורה עיצובית.

2

סקיצה

לאחר סיום עבודת העיצוב ע”י המעצבת, נשלח אליכם סקיצה עיצובית של האתר, אותה תוכלו לשנות ולהתאים לשביעות רצונכם. בתום תהליך העיצוב מתחילים בתהליך הבנייה.

3

בניית האתר

זהו השלב שאנו מתחילים לבנות את האתר ולהחיות את העיצוב שעיצבה המעצבת. לאורך תהליך הבנייה תוכלו לראות את ההתקדמות ע”י קישור זמני שישלח אליכם.

4

האתר באוויר

לאחר הקמת הסקיצה, נותר לנו רק להעלות תכנים, לבצע פינישים אחרונים ולהעלות את האתר החדש שלכם לאויר. תתחדשו 🙂

בניית אתר לעורך דין - מה כדאי לקחת בחשבון?

מדובר באתר אינטרנט תדמיתי המספק מידע אודות העורך דין, פרטי יצירת קשר, מידע על השירותים אשר נותן המשרד ולכן חשוב לקחת בחשבון:

  1. מידע מפורט על כל השירותים – ההמלצה היא ליצור עמוד פנימי לכל שירות שנותן המשרד. אסור לחסוך בעמודים במקרה הזה וצריך לתת את כל המידע בצורה המפורטת ביותר.
  2. אבטחה אבטחה ואבטחה – שיפור ותוספת אבטחה לאתרי עורכי דין. תחשבו על זה, הלקוחות שלכם מפקידים בידיכם תיקים חשובים בעלי משמעות עבורם – אם האתר שלכם יפרץ חס וחלילה, התדמית והאמון בכם יפגע.
  3. הכנה לקידום אורגני – קידום לעורכי דין הוא תהליך קשה מאוד – גם בקידום אורגני וגם בקידום ממומן ולכן ככל שתיבנו את האתר שלכם בצורה מספקת ככה תוכלו להתחיל להפיק ממנו לידים ותועלת בשלב מוקדם יחסית. חשוב להבין שמדובר בענף תחרותי ולכן חשוב לעשות את הדברים כמו שצריך.

מעוניינים באתר חדש לעסק?
בואו נדבר...

דברו איתנו
איך אפשר לעזור?
היי 👋,
איך נוכל לעזור לך?