למה כדאי לבנות אתר עם חברה שעוסקת בקידום אתרים

אתם מעוניינים לבנות את אתר האינטרנט הראשון שלכם ותוהים האם כדאי לכם לבנות את האתר בנפרד עם חברה המתעסקת אך ורק בבניית אתרים ולדאוג לעניין הקידום בעסק המתמחה אך ורק בקידום אתרים. אנו מאמינים שיש לעבוד עם חברה המתמחה גם בקידום וגם בבניית אתרים יחד. אנו מאמינים שיש לכם לא מעט שאלות – בדיוק לשם כך אנשי המקצוע של Topeak פה לעשות לכם סדר.

לפני הכל: מה זה בניית אתרים?

בניית אתרים מהווה חלק בלתי נפרד מן העולם הדיגיטלי בו אנו נמצאים וכיום מי שלא נמצא ברשת האינטרנט חד משמעית לא קיים. בניית אתרים היא כותרת כללית למגוון רחב של פעולות ושיטות אשר במהלכן מעלים לאוויר האינטרנט אתרי אינטרנט בגדלים ובפונקציונאליות משתנה החל מאתרי תדמית, פורטלים, חנויות וכן הלאה. בניית אתר תדמית הינה תהליך מורכב הטומן בחובו לא מעט אתגרים ודורש מיומנות, מקצועיות, הבנה בעולמות העיצוב וידע טכני בעולמות הקוד. כמו כן בונה אתרים בעל ניסיון תמיד ישאף להיות בקדמת הבמה ולכן קיים צורך גם בהבנה מקיפה של כל הטרנדים המובילים והבולטים והשיטות החדשניות והעדכניות ביותר לשם בניית אתרים.

כאשר אנחנו בונים אתר אנו לא עושים מספר פעולות ושולחים אותו אל אוויר העולם אלא מתחילים תהליך שלם של יצירה אשר במהלכו אנו נרצה לאפיין את העסק שלנו ונרצה לשאול את עצמנו מדוע אנו פותחים את האתר. כמו כן אנו נרצה למקד מספר נקודות:

  • מהי מטרת בניית האתר
  • מי הם קהלי היעד שלנו
  • האם אנו מעוניינים במלאכת בניית אתר תדמית ו/או באתר חנות
  • שילוב נכון של ה-“אני מאמין” שלנו
  • ערכי המותג
  • אסטרטגיית תוכן באתר האינטרנט שלנו
  • אסטרטגיית שיווק וקידום אורגני
  • חווית משתמש
  • אבטחה של אתר האינטרנט

אלו הן רק חלק מן הנקודות במהלכן אנו נפגשים במסגרת מלאכת בניית אתרים ולכן קיים הצורך בעבודה עם חברה המתמחה בתחום אשר תדאג ללוות אתכם ולתפור עבורכם בהתאמה אישית את הפתרון הטוב ביותר עבורכם. אנו מאמינים שאתר האינטרנט של כל עסק, ארגון, חברה ו/או איש ציבור מהווה את את חלון הראווה שלו אל מול העולם שבחוץ – איך אתם רוצים שחלון הראווה שלכם יראה?

יורדים לעובי הקורה: מה זה קידום אתרים?

אנו מאמינים שיצא לכם לשמוע את הביטוי “קידום אתרים” לא מעט פעמים. אנו מאמינים כי קיים הצורך בעבודה עם חברה המתמחה בבניית אתרים אך לא רק בבניית אתרים אלא נותנת מעטפת שירותית מלאה גם בעולמות השיווק והקידום לרבות קידום אתרים.

אם נרד לעובי הקורה אנו נלמד כי קידום אתרים הינו שם כולל למגוון רחב של פעולות הנעשות בתוך האתר שלכם ומחוצה לו על מנת לקדם את העסק שלכם במנועי החיפוש ולהעלות את המהימנות שלכם אל מול לקוחות פוטנציאליים. במהלך קידום אתרים אורגני מתבצעות פעולות רבות אשר מטרתן לשפר את תוצאות החיפוש שלכם בצורה האורגנית – כך תוכלו להגיע לחשיפה אל אלפי לקוחות פוטנציאליים מדי חודש ולפרוץ כל תקרת זכוכית אפשרית.

כיום 2 השיטות העיקריות לקידום אתרים הינן – קידום אתרים אורגני וקידום אתרים ממומן כאשר כל אחת מהן בעל חסרונות ויתרונות. לכן קיים הצורך בהתאמה של הפתרון הטוב ביותר לצרכים העסקיים שלכם יחד עם בעל מקצוע אשר ידע לאפיין ולבנות עבורכם תוכנית עבודה מסודרת.

החשיבות בעבודה עם חברה המתמחה בבניית אתרים וקידום אתרים

אנו רואים חשיבות רבה בעבודה עם חברה המתמחה בבניית אתרים לצד קידום אתרים. עולם הקידום מושפע לא מעט מן הבנייה של האתר שלכם, הלכה למעשה חברת קידום דואגת לעשות אופטימיזציה לאתר האינטרנט שלכם, לשפר את זמני הטעינה, עורכת קוד ומבצעת מגוון רחב של פעולות נוספות. יחד עם זאת בניית האתר הינה חלק בלתי נפרד מן הקידום מאחר ואנו צריכים לבנות את האתר בצורה נכונה מבחינה רספונסיבית אל מנועי החיפוש, זמני טעינה ועוד שלל של משתנים נוספים.

כאשר אתם עובדים עם חברה לבניית אתרים המתמחה בקידום היא כבר בראש ובראשונה בונה את האתר שלכם בצורה המותאמת ומוכנה לקידום. לעיתים, כאשר תפנו אל חברה המתמחה אך ורק בבניית אתרים אתם תקבלו תוצאה טובה ומעולה על פניו, אך ברמת הקוד והדרישות לקידום אתרים אין מן הנמנע שלא תעמדו.

בוחרים נכון – בוחרים טופיק מדיה

טופיק מדיה הפכה כבר מזמן לביטוי שגור בעולמות הדיגיטל ומתמחה בבניית אתרים ובקידום אתרים. החברה מספקת מעטפת מלאה תחת קורת גג אחת. יחד איתנו תוכלו ליהנות מבניית אתרי אינטרנט רספונסיביים המותאמים לקידום בטכנולוגיות מתקדמות ובעיצובים חדשניים לצד קידום אתרי אינטרנט לעמוד הראשון בגוגל מבלי לשלם על כל קליק.

מזמינים אתכם להצטרף אל מאות שכבר בחרו נכון – זה הזמן לבחור טופיק מדיה.

תוכן עניינים

דברו איתנו
איך אפשר לעזור?
היי 👋,
איך נוכל לעזור לך?