חנות אינטרנטית – למה זה כדאי?

חנות אינטרנטית - הייתרונות

בכתבה הבאה נסקור בעצם מדוע משתלם לכם לפתוח חנות אינטרנטית. נתחיל בשאלה הראשונה

מהי חנות אינטרנטית?

חנות אינטרנטית (וירטואלית) היא מהין אתר אינטרנט, אשר מאפשר ללקוחותיכם רכישת מוצרים באופן מיידי דרך האתר. הרכישה דרך האתר מאפשרת ללקוחות שלכם בעצם לרכוש מוצרים דרך האתר מבלי לצאת כלל מהבית (שימו לב שיש צורך לדאוג למשלוח לבית הלקוח).

רכישת מוצרים ושירותים באינטרנט הפכה לנפוצה מאוד בשנים האחרונות. יותר ויותר אנשים מעדיפים לוותר על חווית הקניה בקניון או ברחבי העיר, ולרכוש מוצרים ישירות מאתרי אינטרנט.

אז מדוע גם לכם כדאי לפתוח חנות אינטרנטית?

  1. חשיפה גבוהה לקהל הצרכנים – בשונה מבעלי חנויות קטנות, אפשרויות החשיפה לצרכנים באמצעות האינטרנט הינה רחבה הרבה יותר! בעת ובעונה אחת, העסק שלכם, השירותים שלכם והמוצרים שלכם נחשפים לעשרות אלפי גולשים פוטנציאלים ברחבי הארץ (ואפילו ברחבי העולם כולו). כמובן, שעל מנת להשיג תוצאות חיוביות ככל האפשר, יש ליצור מערך פרסום איכותי, שמוכר בשבילכם.
  2. עלויות נמוכות – להבדיל מחנות מסחרית, אין צורך להחזיק מערך עובדים (מוכרנים/קופאים/סדרנים ועוד) ואין צורך לשכור מקום עבור החנות (במידה ויש חנות, ניתן להגדיל את היקף המכירות באמצעות האינטרנט). מעבר להוצאות ההקמה של האתר ותחזקותו השוטפת, אין הוצאות נוספות, בשונה מחנויות אשר תחזוקתם החודשית יקרה בהרבה.
  3. עלייה מתמדת ברכישות דרך אינטרנט – מוכח ע”י סקרים.
  4. תהליך התשלום נוח למשתמש. כמובן שחברות האשראי מבטחות אתכם מול מצב של שימוש בכרטיס מזויף וכיוצ”ב.
  5. חסכון של זמן יקר – חנות אינטרנטית תחסוך לכם זמן יקר שמושקע בשירות הלקוחות, תחזוק המלאי, עיצוב האתר ובשירות הלקוחות שלכם. האתר יציג עבורכם פירוט מלא של המוצרים, תשובות לשאלות נפוצות וסרטונים אשר מסבירים את המוצר בצורה הטובה ביותר.
  6. אפשרות ליצור רשימת תפוצה – תוכלו להגדיל את היקף המכירות שלכם באמצעות רשימת תפוצה אשר תדאג לעדכן את הלקוחות שלכם במוצרים ושירותים חדשים.
  7. פרסום – האתר שלכם, באמצעות פרסום נכון, יוכל להכניס כסף רב מפרסומות אשר יפורסמו באתר שלכם. אתרים חזקים, המדורגים חזק ובעלי אחוזי כניסה מרשימים, הינם כלי הכנסה חזק מאוד בעידן האינטרנט.

לא בונים אתר לפני שבודקים את השטח!

דבר ראשון, באתר שלנו יש קורס לבניית אתרים אשר מאפשר לכם לבנות חנות אינטרנטית מקצועית באופן עצמאי! במידה ויש לכם מספיק זמן לצורך העניין מומלץ לשקול אופציה זו.

במידה ולא, קיימים בוני אתרים רבים. מומלץ לבדוק את השטח לפני שבוחרים בבונה האתרים שלכם. מומלץ להסתכל בתיק העבודות של בונה האתר ולראות האם האתרים שבנה עד כה עונים על דרישותיכם.

כמובן שיש לבדוק את שוק המוצר או השירות. האם צרכנים רבים נוטים לרכוש אותו באמצעות האינטרנט או שאוהבים לראות את המוצר טרום הרכישה.

קיימות חברות סליקה רבות באינטרנט עם עמלות שונות. מומלץ לבצע סקר שוק בנושא זה. אתם מוזמנים גם לפנות אליי באמצעות עמוד צור קשר.

לאחר שבדקתם את כל זה, וראיתם שאכן מומלץ לכם לבנות חנות באינרנט, צאו לדרך! במידה ויש לכם שאלות נוספות, כמו שאמרתי אני זמין לכל שאלה באמצעות עמוד צור קשר.

שיהיה בהצלחה!

תוכן עניינים

דברו איתנו
איך אפשר לעזור?
היי 👋,
איך נוכל לעזור לך?