התאמת אתר למובייל

התאמת אתר למובייל

החשיבות של התאמת האתר למובייל היא גבוהה ואף קריטית לעסק שלך. במאמר זה נסביר מדוע כדאי לך להתאים את האתר שלך למובייל – ואנחנו לא מדברים רק על התאמה רספונסיבית, אלא התאמה מושלמת מבחינת חווית משתמש והיררכיית האתר.

הידעת? 

נכון לשנת 2018, בממוצע (וכמובן שזה משתנה בין אתר לאתר), 3 מתוך 4 גולשים באתר שלך יבקרו בו ממובייל. תבינו את היחס. כ-75% מהגולשים באתר שלך מבקרים מהסמארטפון.

התאמת מובייל מהיבט של קידום אורגני:

אחת הסיבות החשובות שבגינן הייתי ממליץ לכל בעל אתר אינטרנט להתאים למובייל היא הקידום האורגני. גודל מתעדפת אתרים מותאמים למובייל במנוע החיפוש.

משמע, התאמה למובייל תגדיל את סיכויי האתר שלך להתקדם במנוע החיפוש בצורה משמעותית במידה והאתר יותאם למובייל.

התאמה מושלמת למובייל מבחינת חווית המשתמש

מבחינתי, לא די בבחירת תבנית רספונסיבית על מנת לשפר את חווית השימוש במובייל. ישנם מספר שיקולים שצריך להתייחס אליהם בהשוואה לתצוגת האתר במחשב.

1. כפתורי ניווט מהירים – מומלץ מאוד לאפשר לגולש ליצור איתכם קשר בלחיצת כפתור באמצעות ווטסאפ, התקשרות ולעיתים ניווט.

2. סליידר – בגרסאות הדסקטופ נהוג לפתוח את האתר עם סליידר שממחיש בצורה ויזואלית את מהות העסק. במובייל אני נוטה פעמים רבות לוותר על הסליידר ולפתוח בעיקר – שירותי החברה בתצוגה שתאפשר לגולש במבט ראשון מבלי לגלול להבין באיזה עסק מדובר ומה השירותים שיוכל לקבל.

3. מהירות הגלישה בניידים – אני חושב שבסעיף זה מומלץ לדון על מינימליזם. כמה שפחות תפאורה ויותר תכלס. גוגל נותנת עדיפות לאתרים שציון המהירות שלהם במובייל גבוהה. השתדלו לפשט את האתר כמה שניתן.

זכרו

אתר מותאם (באופן מלא) למובייל ישפר את חויית הגלישה, יגביר רת ההמרות וישפר את הקידום האורגני שלכם.

ישנם עוד מגוון רחב של נקודות של התייחסות בתכנון האתר במובייל, אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר בנושא התאמת האתר ותכננו במובייל.

נשמח לעמוד לשירותכם.

אהבתם? שתפו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email