תמונת מאמר - בניית אתר בחינם

אתר אינטרנט בחינם

אתר אינטרנט הוא אתר אשר מייצג אתכם בפני הלקוחות שלכם באינטרנט. הוא איש המכירות שלכם. האתר צריך להיות מייצג ומכבד.

בעלי עסקים רבים נוטים לייחס חשיבות מאוד נמוכה לאתר האינטרנט בניסיון לקנות אתר במחיר “מציאה” או אפילו בחינם בכל אחת מהפלטפורמות אשר מציעות ממשק “ידידותי” לבניית אתר באופן עצמאי.

בואו נסתכל על אתר אינטרנט כעל איש המכירות שלכם וכך תוכלו להבין שאתר אינטרנט בחינם לא תמיד נכון עבורכם.

אז בואו נתחיל :

  • מראה – טוב אז אני לא מבקש מהאתר האינטרנט להיות הדבר הכי יפה בעולם וכך גם לא מאיש המכירות שלי, אך ישנם נהלים מאוד ברורים. מבנה העמוד והצבעים שלו מקביל ללבושו של איש המכירות שלכם. אתם לא תרצו שאיש המכירות שמקבל את פני הלקוחות שלכם יקבל אותם בלבוש קצר וכפכפים לא? כך גם אתר האינטרנט שלכם. הוא צריך להציג במסך הפתיחה שלו בדיוק את מה שהעסק שלכם רוצה לשדר.
  • מהירות – באיזה מהירות מקבל הלקוח הפוטנציאלי שלכם שירות? איש המכירות ניגש מיד? האתר עלה באופן מיידי? הצלחתם להבין את ההקבלה? אתר אינטרנט צריך להיות מהיר מאוד לגולש שלכם. לא מעבר ל2.5-3 שניות לזמן הטעינה.
  • מותאם לכל הערוצי התקשרות של הלקוח – אם האיש מכירות שלכם נחמד מאוד שמגיעים לסניף אך בטלפון הוא חסר סבלנות? אתם מפסידים לקוחות. ממש ככה גם באתר האינטרנט. אם במסך הדסקטופ הוא נראה מעולה אך במובייל הוא כולו שבור? הפסדתם לקוחות.

כמובן שישנם עוד נקודות אבל בואו נעלה את שאלת המחיר.

נניח בניתם אתר לבד או לחלופין השקעתם סכום של 6,000 ש”ח לבניית אתר אינטרנט תדמיתי. באתר שבניתם בעצמכם אין כניסות לאתר, אין פניות ואין הכנסות כתוצאה מבניית האתר. הדבר היחידי שכביכול הפסדתם זה כסף.

לחליפין, השקעתם 6,000 ש”ח אך כל תקופת זמן שהאתר באויר אתם רק מרוויחים ממנו – עלייה במכירות, ברווחים בחשיפות. נכון שזה היה שווה בשביל השקעה חד פעמית?

נקודה למחשבה, לא?
אם אתם רוצים לבנות אתר אינטרנט אנחנו מזמינים אתכם להתייעץ איתנו לפני שאתם מחליטים ללכת ולבנות לבד. בכל מקרה, שיהיה בהצלחה בכל דרך שתבחרו.

אהבתם? שתפו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email