רימרקטינג – פרסומת רודפת לאתר שלכם

קמפיין רימרקטינג

יצא לכם בטח לא מעט פעמים שנכנסתם לאתר מסויים, ומאותו רגע האתר הזה לא מפסיק לקפוץ לכם בפרסומות באתרים מובילים, בפייסבוק, ביוטיוב ועוד… נכון?

זה נקרא רימרקטינגשיווק מחדש.  ההגיון שעומד מאחורי שיטת שיווק זו היא שלקוח פוטנציאלי אשר נחשף אליכם בפעם הראשונה עדיין לא מביע אמון מלא בעסק שלכם, אלא רק נחשף אליכם ונכנסתם לו לתודעה. שלב זה אינו מספיק עבור הלקוח מבחינת הבשלות שלו לבצע איתכם עיסקה ולכן חשוב מאוד שלקוח זה יחשף למותג שלכם, לשירותים שאתם מציעים או למוצרים שלכם עוד מספר פעמים בכדי להביא אותו לרמת הבשלות שתוביל לסגירת עסקה.

מה שמייחד את שיטת פרסום זו היא שמדובר בפרסום זול ביחס לשיטות הפרסום האחרות (לרוב) ושהיא מניבה תוצאות טובות יותר אל מול שיטות פרסום אחרות אשר מטרתן לשרת את אותה מטרה.

מספר סוגי שיווק מחדש

בגוגל – רשת החיפוש – בקידום ממומן

במידה ולקוח נכנס לאתר שלכם, בין אם מקישור פייסבוק, קידום אורגני, קידום ממומן או כל דרך אחרת, שותלים לו Cookie בדפדפן שבעצם “צובע” את הלקוח. בעת יצירת קמפיין ממומן בגוגל ניתן להגדיר קהל אשר ביקר בעבר באתר שלכם, ובהתאם למילות המפתח שהגדרתם יוצגו מודעות אשר מכוונות לקהל זה.

חשוב להשתמש באסטרטגיה נכונה במקרים אלה. לדוגמה, לקוחות אשר ביקרו באתר שלכם והיו גם בעמוד “עגלה” אך לא בעמוד “תשלום” יקבלו מודעות שיחזירו אותם בחזרה לעמוד ה”עגלה” על מנת להמשיך את התהליך. ניתן להציע הטבה מסויימת כמו 5% הנחה וכו’ (בהתאם ליכולות שלכם).

ברשת המדיה – קידום ממומן באתרים שותפים של גוגל

ניתן לייצר באנרים עבור אותם הקהלים ולהציג להם פרסומות באמצעות תמונה או GIF מונפש שירדפו אחריהם. שיטה זו זולה יותר מהשיטה הראשונה שהצגנו ואחוז ההקלקות בה יחסית נמוך יותר אך עם אחוז המרה גבוהה יותר משיטת הפרסום ברשת המדיה לקהל מותאם אישית.

בפייסבוק

גם בפייסבוק ניתן לרדוף אחרי אותם הלקוחות באמצעות באנרים שיוצגו ללקוחות בwall, במסנג’ר, בסטורי ועוד. כמובן שבפייסבוק ניתן להכליל את אינסטגרם אשר נתמכת ע”י כלי הפרסום של גוגל.

בהרבה מקרים הנטייה היא לחשוב שפייסבוק מאזינה לכם, אך לא תמיד זה המקרה. מדובר בשיטת פרסום יעילה ומתקדמת שתועיל לכם ולעסק שלכם.

איך עושים את זה?

בגוגל ע”י הטמעת תג גלובלי באתר וע”י הגדרת הקהל.

בפייסבוק ע”י הטמעת הפיקסל באתר וע”י הגדרת הקהל.

למי זה מומלץ?

לכולם! לא משנה אם אתם עושים קידום ממומן לאתר שלכם, במידה ויש לכם מספיק כניסות לאתר השיטה הזו מומלצת עבורכם. השתמשו בה.

על מנת לבצע את השיטה בצורה ראויה מומלץ להיעזר בשרותיה של חברה המתמחה בשיווק דיגיטלי ופרסום באינטרנט.

נשמח לספק לכם שירות מקצועי ויעיל. השאירו לנו פרטים בעמוד צור קשר ונחזור אליכם בהקדם האפשרי עם הצעה משתלמת.

תוכן עניינים

דברו איתנו
איך אפשר לעזור?
היי 👋,
איך נוכל לעזור לך?