כתיבת תוכן לאתרים

כתיבת תוכן לאתרים ובכלל, היא אומנות מילולית. באמצעות מלל, הכותב מעביר לקורא אינספור מסרים, מידע וידע, בהתאם לנושא מסוים או נושאים המתקשרים לנושא המרכזי של הטקסט.

כיום, קיימים מגוון סגנונות של כתיבת תוכן לאתרים: כאשר אתרים מסוימים זקוקים לקידום אורגני וכתיבה שיווקית, בעוד שאחרים מחפשים אחר תכנים למטרת יחסי ציבור, סיקור חדשותי, תרגום מידע או הסבר יסודי, באשר לנושא ספציפי.

ברשותנו היכולת להעביר את המידע הזה הלאה – בצורה שתעשיר את חייו של הקורא ואף תעודד אותו לפעול – להפוך מגולש אקראי – ללקוח, למעריץ ולחבר בקהילה.

כתיבת תוכן SEO

כתיבת תוכן שיווקי 

תכני שירותים ומלל לאתרים 

כתיבת תוכן לרשתות החברתיות

כתיבת מלל חדשותי, ענייני, מדריכים

כתיבת תכנים מבוססי מחקרים

לקבלת הצעת מחיר לתוכן איכותי לאתרים או לרשתות חברתיות השאירו פרטים כאן

כתיבת תוכן SEO

SEO – קידום אורגני – מהווה את התוכן האורגני השיווקי החם ביותר כיום. אנחנו מפרסמים מאמרים שכתובים וערוכים היטב, אשר תורמים לגולשים ערך מוסף ובו-בזמן, מאדירים ומשווקים את העסק שלכם ואת מילות המפתח המתאימות.

כתיבת תוכן שיווקי 

מעבר ל- SEO, כיום ישנם תכנים שיווקיים שמצריכים רמה גבוהה יותר של ביטוי והבנה עמוקה של צרכי הלקוח. אנחנו יודעים כיצד לקחת כל נושא ולהפוך אותו למדריך: מצד אחד, המדריך מעניק ללקוחות הפוטנציאליים מידע חיוני נוסף. מצד שני, הוא מסייע להם להבין כי הם זקוקים לשירות שלכם, למוצר שלכם, לשיטה שלכם ואפילו לאתר שלכם – משום שהם יתרמו רק טוב לחייהם.

תכני שירותים ומלל לאתרים 

כאשר אתם בוחרים להקים אתרי תדמית, אתרי מכר וכדומה, יהיה עליכם להגדיר מי אתם כבעלים וכחברה, לתאר את השירותים שלכם ולעודד את הלקוחות שלכם לבחור בכם, בזכות תוכן אינפורמטיבי ומימן. ההתמחות שלנו, היא ייצור אתרים ברמה גבוהה, שיגרמו לכל מי שפוגש בהם להסתקרן ולצלול מעט עמוק יותר; להימשך אל התוכן ולחפוץ להכיר אתכם.

כתבות יח”צ וניהול מוניטין 

כאשר אתם מצויים בעמדת מפתח או תחת אור הזרקורים של הציבור, מהותי לשמר ולתחזק את המוניטין שלכם, של החברה שלכם ושל השותפים שלכם. לשם כך, אנו דואגים לנפות מהרשת כל תוכן שלילי ואף להציף אותה במלל חיובי אודותיכם: באמצעות הקמת אתרי תדמית, שיווק ברשתות החברתיות ופרסום כמה שיותר כתבות חיוביות אודותיכם – שמדגישות את המעלות הגבוהות ביותר שלכם.

כתיבת תוכן לרשתות החברתיות – אורגני וממומן 

למרות המגוון האינסופי של אתרים ברשת, מיליוני אנשים (ביניהם קהל היעד שלכם) בוחרים להתמקד דווקא ברשתות החברתיות: פייסבוק, אינסטגרם, לינקדאין, יוטיוב ואפילו סנאפצ’אט – הפכו כולן לרשתות ויראליות.
כתיבת תוכן כיפי, בגובה העיניים, מעמיק ואיכותי עבור הלקוחות שלכם – יהפוך אותם להרבה יותר מלקוחות – למעריצים אדוקים: מהרגע שהם יתאהבו בעמוד שלכם, הם יתעדכנו במה שמתרחש בו, יצפו בתכנים שאתם מעלים וכמובן – יקפידו לרכוש את המוצרים שלכם, להירשם לשירותים שלכם ואף לפרסם אתכם בעמוד שלהם; הפרסום האיכותי ביותר בשוק.

כתיבת מלל חדשותי, ענייני, מדריכים

כאשר אתם רוצים לשפר את המוניטין שלכם ברשת, כאשר אתם שואפים שיכירו אתכם יותר ברשת ובארץ, כאשר אתם חולמים להקים אתר שמבוסס על מדריכים או כתבות חדשותיות – אנו כאן בשבילכם לאורך כל התהליך. אנו נסייע לכם לבסס כתבות עובדתיות, פרקטיות, מלמדות ומרשימות, שיעוררו בקוראים שלכם הערכה ומסירות.

כתיבת תכנים מבוססי מחקרים, מלל ברמה גבוהה 

כאשר אתם עוסקים בתחום בכיר וברמה גבוהה, פעמים רבות יהיה עליכם לשדר ללקוחות שלכם כי אתם מתמחים בתחום שלכם, כי אתם מבינים את המצוקה או הצורך שלהם היטב וכי ברשותכם הכלים לסייע להם או לקדם אותם הלאה. מלל מבוסס מחקרים רפואיים (PubMed), תוכן מעולם המשפט, היזמות, המסחר והעסקים, יסייעו ללקוחות שלכם לאמת כי אתם אכן מנוסים, מיומנים וכשירים מספיק, בכדי ללוות אותם בתהליך מקצועי.

תגרום תכנית לאתרים 

עברית-אנגלית / אנגלית-עברית

אנחנו בטופיק מדיה, מבינים היטב עד כמה תוכן איכותי תורם לכל עסק, חברה או אפילו אדם פרטי. בכדי ליהנות מיתרונות התוכן, אנו נשקיע את מלוא הקריאטיב שלנו במטרה לספק לכם מלל ברמה מקצועית, מרשימה וכזו, המתאימה לצרכים ולחזון האישי שלכם.


*ניתן ליהנות מהמלל יוצא הדופן שלנו, בשפות האנגלית והעברית.

דברו איתנו
איך אפשר לעזור?
היי 👋,
איך נוכל לעזור לך?