אחסון אתרי וורדפרס

החשיבות של “היכן לאחסן את האתר שלי?” היא גבוהה במיוחד ואסור להקל ראש במקרה זה.

יש בארץ ובעולם עשרות אלפי חברות אשר מציעות לכם אחסונים שיתופיים, שרתי VPS ועוד מגוון רחב של סוגי שרתים. אבל מה האתר שלך באמת צריך? מה גודל האחסון? נפח התעבורה? יש כל כך הרבה שאלות שצריך לענות עליהם.

 

אנו מספקים חבילות אחסון לעסקים כשירות נפרד וכחלק מחבילות פרסום לעסקים. אנו עובדים עם מגוון חברות שרתים הארץ ובעולם ומתאימים את סוג השרת ומיקומו בהתאם לצרכי העסק שלך. לדוגמה, חברה המספקת שירותים לארץ וקהל היעד שלה פונה לישראלים, תאחסן את האתר שלה בארץ. אנשים לעיתים מקלים ראש בהנחה זו ומחליטים לבחור באחסון שיתופי היושב בארה”ב – דבר המשפיע לרעה על מהירות האתר, חווית המשתמש ותדמית העסק!

עסקים רבים מעלים קמפיינים בגוגל וברשתות החברתיות, או שאפילו מקדמים את האתר בצורה אורגנית ולא רואים תוצאות. במרבית המקרים יצביעו על מקדם האתר או מנהל הקמפיינים (שאגב, מתפקידו לספק מידע מקיף אודות ליקויים באתר ושיפורו טרם תחילת העבודה) שבסך הכל ממלא את תפקידו בצורה מעולה – הקמפיינים טובים או עבודת הקידום טובה מאוד, אך ידידנו האהוב Google, נוטה לייחס חווית משתמש שלילית לאתרי אינטרנט איטיים וללא תעודת SSL ובכך מונע את התקדמותו הן בקמפיינים הממומנים והן בקידום האורגני. גם ברשתות החבריות ניתן לראות שיש אחוז המרות נמוך וזאת בשל חווית המשתמש בפועל. אתר הנטען מעל 3 שניות לא רלוונטי עבור הגולש בשל אחוז הנטישה הגבוהה.

בשרתים שלנו ניתן לקבל תעודות SSL (פרוטוקול מאובטח לאתרים) ומגוון תוספים לאתרי וורדפרס כגון נגישות, מהירות ועוד…

התקשרו אלינו עוד היום לשיחת ייעוץ ללא התחייבות ואנו נתאים לכם את חבילת האחסון המושלמת לאתר האינטרנט שלכם.