קידום ממומן בגוגל

קידום ממומן הוא שירות של גוגל המאפשר לכם לפרסם מודעות במנוע החיפוש ובאתרים שותפים של גוגל. בשונה מקידום אורגני, הקידום הממומן ניתן להחליט בדיוק כיצד המודעה תיראה, אילו מילות מפתח יפנו לאותה מודעה, באילו איזורים גיאוגרפיים המודעה תוצג ועוד המון אפשרויות שהופכות את השירות הזה של גוגל ללא פחות מגאוני.

יתרונות השירות ולמה דווקא אנחנו?

בניית קמפיינים איכותיים

כתיבת מודעות ממירות

מילות מפתח ללא הגבלה

משלמים רק על קליקים

למי השירות הזה מתאים?

  1. עסקים עונתיים – העסק שלך חזק רק בתקופות מסויימות במהלך השנה? יש לך את האפשרות להגביר את החשיפה לאותו המוצר והשרות במהלך תקופה זו באמצעות הקידום הממומן בגוגל.
  2. פרוייקט חד פעמי – אירוע התרמה, פרוייקט נדל"ן המוצע למכירה או מוצר הנמכר עד גמר המלאי, לא יצליחו לקדם את אותו השירות או המוצר בגוגל ברמה האורגנית (אלא אם כן הם יערכו לזה הרבה הרבה זמן מראש). הקידום הממומן הוא הפתרון המושלם במקרה זה.
  3. עסק קטן שרוצה לשלוט בכמות העבודה הנכנסת – כן, כמות עבודה בלתי פוסקת לעסק זה מצויין. אך במצבים מסויימים לבעל העסק אין את היכולת לקבל אלפי לקוחות, מאות או אפילו עשרות במקביל. הקידום הממומן מאפשר לאותו בעל עסק להפעיל את הקמפיינים הפרסומיים בזמני "יובש" ולהשהותם ברגעי לחץ בעסק.
  4. שהקידום האורגני מזייף – גם שהמקדם עושה לכם את העבודה הכי טובה בעולם, ישנם מצבים שהאתר שלכם לא מוצג במקומות הראשונים בגוגל. זה יכול לנבוע מליקויים מסויימים באתר, מהירות טעינה נמוכה, תחרות גבוהה, קישורים לא איכותיים ועוד (הבנתם את הרעיון). הקידום הממומן יתן לכם "גב" וישאיר את העסק שלכם במגרש של הגדולים.

יש עוד הרבה עסקים שהשירות הזה מתאים להם אבל אנחנו מקווים שהבנתם את הרעיון. אם יש לכם שאלות נוספות נשמח לעמוד לשירותכם.